Strategiczna firma rekrutacyjna i rekrutacyjna, 24 siedem lat, zatrudnia asystenta wykonawczego w Nowym Jorku

Kategoria Kariery Modowe Oferty Pracy Nyc Soho 24 Siedem | September 18, 2021 21:55

instagram viewer

Obraz dostarczony przez 24 Seven

24 Siedem poszukuje nowego asystenta wykonawczego, który będzie pracował w naszym biurze w SoHo/Nowy Jork. 24 Siedem jest strategiczną firmą rekrutacyjną i rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami myślącymi przyszłościowo, aby wspierać ich zmieniające się wymagania dotyczące talentów.

Pomagając jednemu z naszych wiceprezesów wykonawczych, zdobędziesz doświadczenie z pierwszej ręki rozwijanie strategii biznesowej i możliwość współpracy z wyjątkowymi luksusowymi markami wokół świat. Idealnym kandydatem jest samodzielny start z nastawieniem „zrób to”, który dobrze prosperuje w dynamicznym środowisku. Jeśli jesteś zorganizowany i zorientowany na szczegóły, zgłoś się.

Obowiązki:

• Zarządzaj kalendarzem wykonawczym / ustalaj spotkania wewnętrznie i z klientami
• Przewiduje potrzeby Dyrektora i określa niezbędne zasoby
• Zarezerwuj dowolną podróż i rezerwacje (obiad i kolacja)
• Zarządzaj przychodzącymi połączeniami od klientów i komunikacją według potrzeb
• Przygotuj spotkanie przed wizytą u klienta

• Działaj jako łącznik między EVP a zespołem sprzedaży
• Wykonywanie badań konkurencyjnych i przygotowywanie schematów organizacyjnych firmy

Minimalne kwalifikacje:

• Wymagany tytuł licencjata w biznesie, administracji lub dziedzinach pokrewnych
• 1+ letnie doświadczenie zawodowe
• Wymagane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze spraw poufnych
• Biegły w wymaganych aplikacjach komputerowych (Word, PowerPoint, Excel, Outlook 365)
• Inicjatywa i silne umiejętności komunikacyjne są koniecznością
• Potrafi ustalać priorytety z odpowiednim poczuciem pilności i dokładności
• Zdolność do funkcjonowania w środowisku o wysokim zapotrzebowaniu, nastawionym na wydajność
• Proaktywne rozwijanie relacji w całej firmie
• Doskonałe umiejętności organizacyjne (utrzymywanie projektów na torze itp.)
W celu dalszego rozważenia wyślij swoje CV do [email protected].